Yeniköy Kurye Expres Moto Kurye Ve Acil Dağıtım Hizmetleri
Yeniköy Kurye Expres Moto Kurye Ve Acil Dağıtım Hizmetleri

Yeniköy bir tarafında İstinye birtarafında Tarabya arkasında ferahevler semti olan Sarıyer'e bağlı bir mahalledir.Yeniköy yalı ve köşkleri ile meşhurdur osmanlı döneminden kalma birçok köşk ve yalı vardır.İstanbulu sahilden dolaşayım diyenler bilir araçla yeniköye girdiğinizde deniz göremezsiniz çünkü yalılar deniz kenarını parsellemiştir denizin kokusunu alırsınız ama göremezsiniz hemen çıkışta sizi muhteşem serin rüzgarıyla boğaz manzarası karşılar.Bolca balık restaurantları ve cafe leriyle sizi dinlendiricek ve doyuracak birçok mekan vardır.Yeniköy Kurye olarak Böyle güzel bir mahalleye motorlu kurye hizmeti vermekten gurur duymaktayız.Moto kurye hizmeti almak isteyen tüm Yeniköy halkını 0212/270/20/40 nolu nuradan bizlere sipariş vermelerini bekliyoruz.Yeniköy Kurye 2004 yılında İstanbul da kurulmuştur.İstanbul içinde moto kurye hizmeti vermekteyiz.

 

 

 

 

Sarıyer Bölgesi Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

|Yeniköy Kurye

Rumelihisarı Kurye

Tarabya Kurye

İstinye Kurye

Reşitpaşa Kurye

Sarıyer Kurye

Zekeriyaköy Kurye

Kilyos Kurye

Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.